Anasayfa                               Hakkımızda                                      Fotoğraflar                                     İletişim 

 

 


Biz Kimiz ?

TEK ALÜMİNYUM METAL 1997 yılında Alüminyum sektörüne kalite odaklı bir hizmet anlayışı ile girmiş, bütün üretim politikasını buna göre belirlemiş bir firmadır. Her geçen gün sektörün yakından takipçisi olarak hizmet kalitesini biraz daha yükseltmektedir. Bu gün gelinen noktada tecrübe ile teknolojik yenilikleri üretimde birleştirmeyi başarmış, kurumsal bir yapıya kavuşmuş, güçlü ekipmanları, yüksek kapasite üretimi ve sektöre dair yeniliklerle donatılmış çalışanları ile büyük bir boşluğu doldurmaktadır. Alüminyum sektörüne bir bütün olarak bakan bu modern anlayışla alüminyum ve küpeşte aksesuar üretiminde yenilikçi tarzı ile sektöre yeni bir boyut getirmiştir. Özgün tasarımları ,modern bakış açısı ve hizmet ve insan odaklı yaklaşımı ile kısa sürede kendine sektörde saygın bir yer edinmeyi başarmıştır.

TEK ALÜMİNYUM METAL;

            Geleceğe dair hedeflerini yine bu anlayış üzerine kurmakta, bu yönde yatırımlarına süratle devam etmektedir.2009 Yılı ile birlikte hedeflerini revize ederek çita yükselten TEK ALÜMİNYUM METAL sektördeki kalitenin öncüsü olmakta son derece kararlıdır.

   

Bilgi ve fiyat almak istediğiniz alüminyum küpeşte  (merdiven - balkon korkuluk) sistemleri için, Aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız veya telefon etmeniz yeterlidir.

2009 (c) Copyright Tek Alüminyum. All rights reserved.

design by gezer